таг: сала

Фудбалски стадион се претвори во ракометна сала – еве каде ќе...

Европското првенство досега понуди натпревари што се играа во Грац, Виена, Трондхајм, Малме и Гетеборг, а завршницата е резервирана за шведската метропола Стокхолм. За медалите...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ