таг: рк кадетен шафхаузен

Кадетен го „прегази“ Гог, Часар им го наполни голот

Екипата на Кадетен Шафхаузен имаше одличен настап на домашен терен во 6. коло од Лигата на шампионите против Гог на кој му нанесе катастрофален...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ