таг: англија

Му се здосади ракомет: Скубе отиде да гледа фудбалска Премиер лига...

Средниот бек на Вардар, Сташ Скубе, најави дека доколку добие покана за настап на ЕП за Словенија нема да ја прифати, бидејќи има други...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ