44 Јулијан Ранфтл

997
#
44
Име
Јулијан Ранфтл
Националност
aut Австрија
Позиција
десно крило
Висина
184
Тежина
80
Моментално игра за
АВСТРИЈА
Години
26

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022АВСТРИЈА023