4 Јован Талевски

167
#
4
Име
Јован Талевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек
Моментално игра за
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
2

СУПЕРЛИГА Б

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 234912