33 Јане Цветковски

12
#
33
Име
Јане Цветковски
Националност
mkd Македонија
Позиција
голман
Висина
191
Тежина
90
Моментално игра за
ПРОЛЕТ
Години
33

ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ПРОЛЕТ0214