71 Филип Трајанов

78
#
71
Име
Филип Трајанов
Националност
mkd Македонија
Позиција
десно крило
Висина
180
Тежина
70
Моментално игра за
РАДОВИШ
Години
23

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022РАДОВИШ13520