20 Филип Вебер

28
#
20
Име
Филип Вебер
Националност
ger Германија
Позиција
лев бек
Висина
194
Тежина
89
Моментално игра за
ГЕРМАНИЈА
Години
29

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ГЕРМАНИЈА063