98 Тил Климпке

22
#
98
Име
Тил Климпке
Националност
ger Германија
Позиција
голман
Висина
198
Тежина
98
Моментално игра за
ГЕРМАНИЈА
Години
24

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ГЕРМАНИЈА002