21 Стефан Лозаноски

65
#
21
Име
Стефан Лозаноски
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
ПРИЛЕП
Години
18

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПРИЛЕП11121