99 Стефан Андонов

58
#
99
Име
Стефан Андонов
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
СКОПЈЕ 2020
Претходни Екипи
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
1

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 21414