1 Славјан Паунов

153
#
1
Име
Славјан Паунов
Националност
mkd Македонија
Позиција
голман
Висина
180
Тежина
78
Моментално игра за
РАДОВИШ
Години
41

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022РАДОВИШ0621