8 Павле Атанасијевиќ

520
#
8
Име
Павле Атанасијевиќ
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек
Моментално игра за
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
2

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 298521