88 Никола Нацев

77
#
88
Име
Никола Нацев
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек
Моментално игра за
СТРУГА
Претходни Екипи
ОХРИД
Години
20

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СТРУГА115