97 Никола Даниловски

715
#
97
Име
Никола Даниловски
Националност
mkdNorth Macedonia
Позиција
голман
Моментално игра за
МАКЕДОНИЈА, ОХРИД
Години
27

ГРУПА Г

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021МАКЕДОНИЈА000

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ОХРИД0412

СВЕТСКО ПРВЕНСТВО

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021МАКЕДОНИЈА001

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ОХРИД2012