53 Никола Билик

34
#
53
Име
Никола Билик
Националност
aut Австрија
Позиција
лев бек
Висина
198
Тежина
102
Моментално игра за
АВСТРИЈА, КИЛ
Години
25

ЛИГА НА ШАМПИОНИ А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022КИЛ002

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022АВСТРИЈА2143