7 Никита Лошчаков

68
#
7
Име
Никита Лошчаков
Националност
blr Белорусија
Позиција
лев бек
Моментално игра за
МЛАДОСТ 1977
Години
0

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021МЛАДОСТ 1977103513