24 Ненад Костоски

57
#
24
Име
Ненад Костоски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Моментално игра за
СТРУГА
Години
0

ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА11714

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА41712