64 Мирко Мајиќ

224
#
64
Име
Мирко Мајиќ
Националност
mne Црна Гора
Позиција
лево крило
Висина
194
Тежина
82
Моментално игра за
БУТЕЛ
Години
33

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022БУТЕЛ1311620

ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022БУТЕЛ35610