5 Мартин Ивановски

2074
#
5
Име
Мартин Ивановски
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек
Моментално игра за
ОХРИД
Години
20

ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ОХРИД11114

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ОХРИД32411