22 Лука Вујовиќ

39
#
22
Име
Лука Вујовиќ
Националност
mne Црна Гора
Позиција
пивот
Моментално игра за
РАБОТНИЧКИ
Претходни Екипи
МЕТАЛУРГ
Години
0

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАБОТНИЧКИ123814