25 Кристијан Станковски

17
#
25
Име
Кристијан Станковски
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
АСТРАИОН
Години
0

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021АСТРАИОН059