25 Каи Хефнер

19
#
25
Име
Каи Хефнер
Националност
ger Германија
Позиција
десен бек
Висина
192
Тежина
95
Моментално игра за
ГЕРМАНИЈА
Години
32

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ГЕРМАНИЈА0112