5 Игор Петковски

51
#
5
Име
Игор Петковски
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
0

ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 20010

СУПЕРЛИГА Б

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2123