23 Игор Илиевски

87
#
23
Име
Игор Илиевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Моментално игра за
СТРУГА
Години
2

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА269

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА23410