94 Денис Тот

170
#
94
Име
Денис Тот
Националност
cro Хрватска
Позиција
десен бек
Моментално игра за
ОХРИД
Години
26

ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ОХРИД65914

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ОХРИД15211