7 Дамјан Субашевски

94
#
7
Име
Дамјан Субашевски
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
МЕТАЛУРГ
Години
0

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022МЕТАЛУРГ0615