39 Далибор Лукиќ

33
#
39
Име
Далибор Лукиќ
Националност
mkd Македонија
Позиција
десен бек
Моментално игра за
МЛАДОСТ 1977
Години
0

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021МЛАДОСТ 1977308