71 Давор Палевски

96
#
71
Име
Давор Палевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Висина
180
Тежина
75
Моментално игра за
ПРОЛЕТ
Години
24

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ПРОЛЕТ17110