10 Вук Лакичевиќ

114
#
10
Име
Вук Лакичевиќ
Националност
mneЦрна Гора
Позиција
десен бек
Моментално игра за
СТРУГА
Години
3

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА197

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА93211