25 Вукашин Ракочија

80
#
25
Име
Вукашин Ракочија
Националност
mne Црна Гора
Позиција
лев бек
Моментално игра за
СТРУГА
Години
2

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА15910

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА273