4 Бојан Стојчевски

30
#
4
Име
Бојан Стојчевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек
Моментално игра за
РАБОТНИЧКИ
Години
19

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАБОТНИЧКИ226

СУПЕРЛИГА Б

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАБОТНИЧКИ002