7 Бојан Манев

63
#
7
Име
Бојан Манев
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек, лев бек
Моментално игра за
ПРОЛЕТ
Претходни Екипи
ЈУНИОР К.В.
Години
23

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ЈУНИОР К.В.122014

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПРОЛЕТ008

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ЈУНИОР К.В.122512