3 Балаш Молнар

27
#
3
Име
Балаш Молнар
Националност
hun Унгарија
Позиција
лево крило
Висина
180
Тежина
75
Моментално игра за
ТАТАБАЊА
Години
25

ЛИГА ЕВРОПА D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ТАТАБАЊА001