47 Анте Кудуз

31
#
47
Име
Анте Кудуз
Националност
cro Хрватска
Позиција
лев бек
Висина
202
Тежина
104
Моментално игра за
ВАРДАР 1961
Години
26

ЛИГА НА ШАМПИОНИ А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 19611137

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 19611103