1 Иран Полска

12
22 - 26
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ИРАН22Пораз
ПОЛСКА26Победа

ИРАН

Позиција Исклучување Голови
 00

ПОЛСКА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

22 - 2616:25
ИРАН
    ПОЛСКА