Ф Македонија Аргентина

49
26 - 35
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
МАКЕДОНИЈА26Пораз
АРГЕНТИНА35Победа

МАКЕДОНИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

АРГЕНТИНА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

26 - 3518:00
МАКЕДОНИЈА
    АРГЕНТИНА