ФРАНЦИЈА vs УНГАРИЈА

51
35 - 32
Конечен резултат

Резултати

Екипа1-во полувреме2-ро полувремеРезултат
ФРАНЦИЈА30 (12)35Победа
УНГАРИЈА30 (14)32Пораз

ФРАНЦИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

УНГАРИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
4
3
Голови
35
32

KO KO FT