Г Хрватска Мароко

18
36 - 24
Конечен резултат

Место

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА АРЕНА БУДИМПЕШТА

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ХРВАТСКА36Победа
МАРОКО24Пораз

ХРВАТСКА

Позиција Исклучување Голови
 00

МАРОКО

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

36 - 2420:30
ХРВАТСКА
    MAРОКО