Руска репрезентативка го „запали“ Инстаграм (ФОТО)

Повремената репрезентативка на Русија и членка на ЦСКА Москва, Јулија Маркова важи за една од најубавите ракометарки во нејзината земја.

Маркова активно ги користи социјалните мрежи, а освен фотографиите од нејзините настапи, често објавува секси фотографии.

Таа не се најде на репрезентативниот список за подготвителниот период на нејзината репрезентација за Олимписките игри во Токио поради големата конкуренција на нејзината поцизија, лево крило.

Слободните денови ги искористи меѓу другото и за провокативна фотосесија, која сигурно ќе измами многу машки погледи…