Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот меѓу Македонија А и Македонија Б (ЛИНК)

Денеска завршува кадетскиот турнир во Автокоманда, на кој првото место го освои селекцијата на Србија, а двете наши селекции со меѓусебен дуел ќе го затворат турнирот.

Натпреварот меѓу Македонија А и Македонија Б почнува од 10:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение…