таг: сања дабевска

Дабевска и Јонијас елиминирани во Челенџ во Португалија

Поранешната ракометарка на Куманово, пивотот Сања Дабевска заврши со настапите од Челенџ купот уште на старот откако на првиот меч против тимот на ЦЈБ...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ