таг: саша баришиќ-јаман

Баришиќ-Јаман: Поседуваме квалитет за да го поминеме Вардар

Ракометарот на Нексе, Саша Баришиќ Јаман најави интересна средба против Вардар на првиот дуел од четврт-финалето кој утре се игра во Нашице. Тој очекува ова...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ