таг: саудиска арабија

По лошото издание со Грција, кадетите освоија пет бода против Саудиска...

Машката кадетска репрезентација на Македонија по лошото издание на првиот натпревар од разигрувањето за пласман против јужниот сосед, забележа победа над Саудиска Арабија со...

Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот меѓу Македонија и Саудиска Арабија (ЛИНК)

Машката кадетска репрезентација денеска ќе ги одмери силите против соодветната селекција на Саудиска Арабија на Медитеранските игри во Атина во натпревар од разигрувањето за...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ