таг: сандро обрановиќ

Мешков го формира тимот за следната сезона – нов договор за...

На раководството на белорускиот првак Мешков Брест по уште една промашена сезона, не му останува ништо друго, туку уште отсега да го подготвува ростерот...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ