таг: рожерио мораеш

Хуман гест на некогашниот вардарец: Мораеш израдува многу дечиња за Божиќ...

Бразилскиот репрезентативец Рожерио Мораеш, кој со Вардар освои две европски титули, а сега е член на Веспрем, ја покажа својата хумана страна Во градот Абаететуба,...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ