таг: рк суботица

Успешен тест за Еурофарм Пелистер, висок триумф над Суботица

Ракометарите на Еурофарм Пелистер имаа добар тест во Србија на дуелот против Суботица и забележаа нова победа овој пат со 28:19. Денеска битолчани доминираа на...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ