таг: рк криенс

Одигра само еден натпревар за Еурофарм Пелистер, а сега е најдобар...

Белорускиот лев бек Глеб Гарбуз беше на проба минатото лето во македонскиот вицепрвак Еурофарм Пелистер, но не потпиша договор. Тој дури и одигра еден...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ