таг: рк елверум

Барса се помачи со Елверум, но ги собра бодовите

Тимот на Барселона ја продолжи победничката серија во Лигата на шампионите и славеше на незгодното гостување во Лилехамер кај Елверум со 26-30. Домашниот тим во...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ