сабота, јануари 25, 2020

таг: андреј здрахала

Чешка фати ритам, и врати на Словачка со иста мерка

После вчерашниот пораз од Словачка со 21:24 денеска репрезентативците на Чешка дојдоа до победа на вториот дуел против истиот ривал со 23:20. Во меч во...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ